Blog > Komentarze do wpisu

Dziwne

Dziwne jak ten blog stał się okazją do podzielenia sie paroma zdaniami o życiu raczej niż o wyrobach;) zaskakujace. Przyjemne tylko szkoda, że tak mało ostatnio powstaje w moim warsztacie przedmiotów dziwnych. Lubię nad nimi pracę i dzielenie się efektami końcowymi, nawet z wyimaginowanymi postaciami na blogu. Rzadko ktoś wpisuje się, zostawia komentarze, widzę tylko ilość osób, która odwiedziła stronę w statystykach bloxa. Szkoda bo chciałabym Was bliżej poznać, usłyszeć a właściwie przeczytać jakieś porady odnośnie rzeczy sfotografowanych i umieszczonych na blogu. Jestem łasa nawet na konstruktywną krytykę, sądzę, że bez niej niewiele się można w życiu nauczyć. I chociaż statystyki na blogu są super biorąc pod uwagę jak rzadko ostatnio udeje mi się coś wrzucać, to bardziej cieszy mnie jeden komentarz.;) Chociaż wiadomo bardzo cieszę się również widząc, że sporo Was odwiedza moje wypociny;)

Dzięki piękne za odwiedziny:D

niedziela, 29 sierpnia 2010, lawender-flower

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Sleepwalker, *.aster.pl
2010/08/29 21:47:28
Zaglądam tu czasami żeby zobaczyć jak rozwija się twój talent i jakie dziwne pomysły ma Paulinka :) Myślę że to co robisz to rewelacyjna sprawa bo chyba znalazłaś coś co naprawdę cie interesuje. Nie znam się na tych wszystkich "handmadach" ale twoje dzieła są na prawdę kapitalne. Wchodząc tutaj pierwszy raz pomyślałem "po co ona robi zdjęcia rzeczom kupionym w pasmanterii ?" :P Ale tak poważnie to wcale mnie nie zdziwiło że to twoja robota - piękne, delikatne i nieprzegadane, czasem dziwne ale pięknie dziwne. Nie proś o porady bo w tym co robisz jesteś naprawdę dobra i nic ci nie można zarzucić. To jest twój styl i twoje pomysły więc albo się komuś podoba albo nie. Dodam jeszcze tylko taką malutką nadzieję że nie porzuciłaś rysunku i malarstwa (fotografii też nie - oczywiście) bo zaczęłaś łapać niesamowity klimat - nic tylko dłubać, dłubać i jeszcze raz dłubać :)
-
kasmatka
2010/09/01 18:56:05
Ja tu lubię zaglądać i to bardzo:)
Chciałabym Cię zaprosić do zabawy kasmatka.blox.pl/2010/09/Lubie.html
Pozdrowienia!:)
-
karlo44
2010/09/07 23:44:57
Witam, wpisuje się, aby powiedzieć że będę wpadać systematycznie. Więcej zdjęć Kluski poproszę :D
-
2010/10/13 08:26:32
Mam podobne odczucia. Długo nikt nie wpisał mi komentarza na moim blogu i myślałam, że to bez sensu, ale uważam też, że jeśli ktoś zajrzy i zostanie po nim link to też dużo w dzisiejszym zagonionym świecie zresztą blogów jest tak dużo, że można się pogubić. Będę tu zaglądać, bo podziwiam twoją wielość talentów, zazdroszczę bardzo życia na wsi (też mam takie plany) i spodziewam się lada dzień nowego stwora w postaci kota, którego na pewno przedstawię.Poza tym postuluję o więcej opisów związanych z życiem na wsi i więcej zdjęć Kluski.
Pozdrawiam
Grażyna
Wszystkie prace,
zdjęcia,
zamieszczone na tym
blogu są wyłącznie
moją własnością
(jeśli nie- wyraźnie to zaznaczam)
Kopiowanie,
wykorzystywanie,
rozpowszechnianie
i przetwarzanie
w jakikolwiek inny
sposób zdjęć,
tekstów bez mojej
zgody jest zabronione.