Blog > Komentarze do wpisu

ZMIANY

.... Coś się wydarzyło w moim życiu, zmiany ogromne czekają...

...Z Warszawy przeprowadzam się na wieś:D I to w dodatku taka prawdziwą, gdzie co drugi gospodarz ma  a na każdym podwórku obowiązkowo wydziera się pies:D Nie mogę wyjść z zachwytu i szoku też;) Bo zmiana to ogromna. I jak to zazwyczaj bywa nieoczekiwana. Zapuściliśmy z G. ostatnio wici, że chcemy gdzieś wynieść się bliżej mojej pracy i nie ukrywam z większą ilością przestrzeni. Ale nie spodziewaliśmy się efektów tak szybkich, tydzień temu żyłam jeszcze spokojnym życiem a teraz WARIACKIE PAPIERY. Więc uwaga jestem teraz posiadaczką -nie ukrywam dumną: stodoły! ;) i paru innych tego typu budowli:D teren cudny, 500 metrów od domku mam las, jest ogromna polana i jeszcze ogród. domeczek malutki, pokraczny z zewnątrz ale dzięki pomocy najbliższych w środku będzie cudo!

A piszę to teraz aby się wytłumaczyć dlaczego tu nie zaglądam. Od 3 dni trwa tam generalny remont; zdzieramy farby, wstawiamy okna i wiele wiele innych.. Ale to będzie mój Błękitny Zamek, moje Niebieskie Migdały po prostu mój wymarzony skrawek świata:D

Jak tylko przestanie tak lać wstawię parę fotek ;)

Trzymajcie wszyscy kciuki!!!!!

ps. Nie to, że nie znalazłam minutki na swoje wariactwa, przedwczoraj powstały 4 decoupagowe butle;) jak będzie minutka to wstawię:)

 

wtorek, 18 maja 2010, lawender-flower

Polecane wpisy

Komentarze
kasmatka
2010/05/18 22:19:13
Gratuluję! Mieszkanie na wsi jest fajne, sama się wychowałam na takiej jednej, co prawda krów i tych innych zwierzaczków już dawno nie ma, ale za to bliskość od lasu i polany są!!! Jest gdzie odpocząć, napełnić płuca świeżym powietrzem i zregenerować siły na kolejne dni!:) Wyobrażam sobie Twoje wariactwo, ale na pewno stworzysz swój wymarzony dom, taki jaki chcesz! A ja cierpliwie zaczekam na zdjęcia takowe;) Pozdrawiam cieplutko!:)
Wszystkie prace,
zdjęcia,
zamieszczone na tym
blogu są wyłącznie
moją własnością
(jeśli nie- wyraźnie to zaznaczam)
Kopiowanie,
wykorzystywanie,
rozpowszechnianie
i przetwarzanie
w jakikolwiek inny
sposób zdjęć,
tekstów bez mojej
zgody jest zabronione.